ПС відповів на звинувачення в замаху на Соболєва

Правий сектор спростував інформацію ЗМІ про причетність своїх членів до замаху на депутата Київоблради.

Правий сектор повідомив, що члени організації не причетні до замаху на депутата Київоблради В’ячеслава Соболєва і вбивства його сина. Про це написав глава ПС Андрій Тарасенко в Facebook.

Зазначимо, що раніше ЗМІ поширили інформацію про причетність членів руху до замаху на депутата.

“За повідомленнями деяких ЗМІ, підозрювані в цьому злочині нібито мають відношення до Правого сектора, оскільки підкорялися заступнику командувача УДА так званому комбатові “Червню” (Андрій Гергерт). ПС підкреслює, що Андрій Гергерт і його бійці не мають ніякого відношення до Правого сектору, і звертається до журналістів з вимогою спростувати неправдиву інформацію, яка була поширена”, – заявив він.

Раніше в поліції повідомили, що слідчі вже простежили траєкторію польоту кулі і встановили будинок, з якого проводилася стрілянина. Виконавців замаху вдалося затримати завдяки відео з камер спостереження. Ними є двоє молодих людей віком 18 та 19 років.

Слідство розглядає кілька версій замаху: сімейно-побутова, фінансова діяльність Соболєва і його колишня, а також нинішня професійна діяльність. При цьому основна версія – фінансова діяльність уродженця Єнакієвого.

 

Loading...

Залишити відповідь