У Києві вперше винесено тюремний термін за домашнє насильство

Чоловік систематично словесно ображав нецензурними висловлюваннями свою дружину, залякував, принижував і погрожував їй фізичною розправою.

У Києві вперше засуджений чоловік, який застосовував до своєї дружини домашнє насильство, йому дали термін 3 місяців арешту, пише прес-центр столичної прокуратури 14 листопада.

За даними слідства, 33-річний киянин систематично вчиняв психологічне та фізичне насильство в сім’ї, що карається кримінально (ст. 126-1 КК України).

Він навмисне, систематично словесно ображав нецензурними висловлюваннями свою дружину, залякував, принижував і погрожував їй фізичною розправою. Ці всі події відбувалися в однокімнатній квартирі в присутності малолітніх дітей.

З січня по жовтень 2019 року чоловік 9 разів притягувався до адміністративної відповідальності за вчинення домашнього насильства (ст. 173-2 Купап), однак складені адмінпротоколи не вплинули на підозрюваного і не змінили його поведінку по відношенню до дружини.

За результатами судового розгляду Оболонським районним судом Києва зловмисник засуджений до 3 місяців арешту і узятий під варту в залі суду.

Правоохоронці зазначають, що це перший вирок у місті Києві за домашнє насильство.

Нагадаємо, названа країна, де більш за все жінки страждають від насильства.

Також повідомлялося, що опубліковано дослідження, яке говорить, скільки жінок Європи піддаються насильству.

Loading...

Залишити відповідь