У Києві вночі підпалили три магазини

Перший підпал магазину мережі Молоко від фермера стався близько 02:50 на вулиці Амвросія Бучми.

У ніч на четвер у Києві пройшла серія підпалів. Близько 3:00 невідомі підпалили три магазини мережі Молоко від фермера. Один із них призвів до масштабних наслідків – у Петропавлівській Борщагівці майже повністю вигорів BoxPark, повідомляє Інформатор 14 листопада.

Зазначається, що перший підпал стався близько 02:50 у Дніпровському районі на вулиці Амвросія Бучми. Там троє невідомих облили гасом і підпалили магазин мережі Молоко від фермера.

“Як виявилося, це був тільки початок. Через кілька хвилин після цього спалахнула пожежа в молочному магазині на вулиці Олени Теліги. Там охорона компанії Сіріус встигла швидко припинити руйнівну силу вогню ще до приїзду пожежників. А ось третій підпал, в Петропавлівській Борщагівці, призвів до серйозних наслідків”, – йдеться в повідомленні.

У BoxPark з магазину Молоко від фермера полум’я швидко перекинулося на сусідні бокси. В результаті близько 10 торгових точок і все, що знаходилося всередині, згоріло.

Всі три пожежі обійшлися без постраждалих. Поліція розшукує паліїв у трьох районах Києва. На місцях спалахів працюють слідчі.

Напередодні у Києві невідомі розстріляли вітрину взуттєвого магазину на проспекті Перемоги, 19. На склі залишилися численні кульові отвори. А перед входом в магазин червоною фарбою на асфальті невідомі написали слово “москалі”.

Раніше на Закарпатті в селі Ганичі в місцевий супермаркет вистрілили з РПГ. У магазині були пошкоджені двері та майно всередині приміщення.

Loading...

Залишити відповідь