У Києві чоловік убив струмом партнерку під час сексу

Жінка сама попросила підключити до неї струм

Під час інтимних стосунків жінка запропонувала застосувати до неї електричний струм з метою задоволення статевої пристрасті.

У Києві 15 рік в’язниці отримав житель Миколаєва, який під час інтиму випадково вбив свою партнерку струмом, а злякавшись викриття, задушив її дочка, пише Злочинності.НЕМАЄ.

стало відомо з відповідного вироку Шевченківського райсуду Києва.

Чоловік працював водієм маршрутки. Довгий час він перебував із загиблою в близьких відносинах.

У березні 2015 року під час інтимних стосунків жінка запропонувала застосувати до неї електричний струм з метою задоволення статевої пристрасті. Обвинувачений закріпив проводу на зап’ястях жінки і підключив до мережі – через удар струмом вона загинула.

Потім він злякався, що донька загиблої може викрити його у причетності до смерті жінки. Він пішов у кімнату до дочки загиблої, накинув їй на шию дріт і задушив. Також він вирішив забрати її паспорт, виданий в Миколаєві в 2001 році, тобто їй на той момент було близько 30 років.

Обвинувачений у суді не визнавав свою провину. Він розповів, що знав жінку близько 20 років. Потім вона поїхала в Туреччину, і їх спілкування обірвалося, але після повернення в Миколаїв він знову почав з нею спілкуватися в 2010 році. Також він був знайомий і з її дочкою. Пізніше жінка поїхала жити до Києва до своєї дочки.

Він же проживав у Миколаєві з дружиною та малолітньою донькою, які не знали про його стосунки на стороні. При цьому він зазначав, що збирався зробити своїй коханці пропозицію і обговорював це з її дочкою.

Про день, коли стався злочин, обвинувачений розповів, що близько 21:00 жінка повідомила йому про необхідність зустрічі з клієнтами по роботі, тому він поїхав на вокзал і останній раз нібито бачив загиблих ще живими. За його словами, на наступний день вранці він повернувся до Миколаєва.

Крім того, йому інкримінували крадіжку у вбитих ноутбука і грошей, але обвинувачений це також заперечував. При цьому він запевняв, що співробітники міліції застосовували до нього спецзасоби та загрози, щоб він зізнався у злочині.

В результаті суд визнав обвинуваченого Олексія Стеблева винним у скоєнні кримінальних злочинів, передбачених частиною 1 стати 119 («Вбивство через необережність»), частини 1 статті 115 («Умисне вбивство») і частини 3 статті 357 (Викрадення, привласнення, вимагання документів, штампів, печаток, заволодіння ними шляхом шахрайства чи зловживання службовим становищем або їх пошкодження») КК України. За це йому призначили підсумкове покарання у вигляді 15 років позбавлення волі.

Зазначимо, що суд зарахував йому утримання під вартою з 31 березня 2015 року і до вступу вироку в силу як один день через два, застосувавши норми так званого «закону Савченко». Таким чином він вже «відсидів» більше дев’яти років від призначеного терміну.

Нагадаємо, ми повідомляли, що в Києві вперше винесено тюремний термін за насильство.

Loading...

Залишити відповідь