Київрада вирішила, що робити з “будинками Войцеховського”

Міськрада прийняла детальний план території, який дозволяє завершити будівництво вже початих об’єктів, а також передбачає зелені зони і соціальну інфраструктуру.

Київська міськрада прийняла рішення про затвердження детального плану території в межах вулиць Оноре де Бальзака, Градинской і Радунській у Деснянському районі. Про це повідомляє “Укрінформ” у четвер, 14 листопада.

Відповідне рішення підтримали 63 депутати Київради. Як зазначається у проекті рішення, що метою розробки детального плану є пошук оптимального рішення щодо добудови житлового комплексу Перспектива.

“Цей ДПТ має тільки соціальний характер. Хочу всіх запевнити, що прийняття цього ДПТ робить неможливим, крім добудови цього будинку, будь-якої забудови у цьому мікрорайоні, в межах цих вулиць. У нас з’являється три скверу, у нас з’являється можливість побудувати новий сучасний на 250 місць дитячий садок, реконструювати школу”, – розповів заступник голови КМДА В’ячеслав Непоп і додав, що цей ДПТ розробляється з 2015 року.

В проекті передбачено завершити будівництво житлового комплексу Перспектива на вул. Драйзера, 40, реконструкцію загальноосвітньої школи № 321, будівництвом дитячого садка та стадіону.

На сьогоднішній день житловий комплекс Перспектива (так звані «будинки Войцеховського» на Троєщині) має чотири секції: дві заселені, третьої побудований моноліт, а четверта побудована частково. Головною проблемою добудови РК було відсутність затвердженого детального плану території.

Нагадаємо, що раніше в Києві відновилися спроби забудувати парк Малишка. В парку почали встановлювати стовпи, щоб захистити зону забудови на місці зеленої зони. Проти забудови вийшли близько 50 місцевих жителів, але поліція захищає забудовника і стверджує, що все нібито законно, а документи перевірені.

Половину будівництв в Україні визнали ризиковими

Loading...

Залишити відповідь