У Києві ліквідували канал переправлення нелегалів через кордон

Організатором злочинної групи виявилася місцева жителька, яка зняла офісне приміщення в Києві.

У Києві ліквідували злочину групу, яка займалася незаконним переправленням іноземних громадян та громадян України через державний кордон України. Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

“Організатором злочинної групи виявилася місцева жителька, яка зняла офісне приміщення в Києві для реалізації схеми з незаконного переправлення громадян через кордон, а також керувала і контролювала фінансові операції. Всього до складу групи входило чотири особи, в тому числі працівники туристичних агентств”, – сказано в повідомленні.

Діючи під керівництвом зловмисниці, учасники злочинної групи, які виготовляли підроблені довідки з місця роботи, довідки про заробітну плату та рух грошових коштів на банківських рахунках, які є підставою для отримання віз для в’їзду на територію України та виїзду за її межі, а також підшукували клієнтів з метою подальшої незаконної їх переправлення через кордон.

В рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 332 КК України, проведено п’ять обшуків за адресами проживання причетних осіб, а також місць розташування офісів, де останні здійснювали незаконну діяльність.

Під час слідчих дій вилучено печатки товариств і кліше підписів, бланки свідоцтв і дипломів про отримання освіти, оригінали, копії та чисті бланки документів, що засвідчують особу, у тому числі з ознаками підробки, комп’ютерну техніку, мобільні телефони, сім-карти, грошові кошти, предмети схожі на вогнепальну зброю та боєприпаси, а також інші речові докази, які підтверджують злочинну діяльність.

Організатор злочинної діяльності поки затриманий в порядку ст. 208 КПК України. Що стосується інших учасників групи проводяться слідчі дії.

Нагадаємо, в Одесі були затримані десятки нелегалів, які приїхали в Україну з Китаю, Гвінеї, Бангладеш, Грузії, В’єтнаму, Камеруну, Афганістану та Сенегалу.

У Франції затримали вантажівку з десятками нелегалів

Loading...

Залишити відповідь