У Києві на поминках отруїлися 14 осіб

В одному з відібраних зразків харчових продуктів виявлені патогенні мікроорганізми сальмонели.

У Києві 14 людей отруїлися на поминальному обіді у закладі Бюджет кафе. Про це повідомляє столичне управління Госпотребслужбы в п’ятницю, 8 листопада.

“Була отримана інформація, що за період з 27.10.2019 за 29.10.2019 в місті Києві зареєстровано 14 випадків захворювання гострою кишковою інфекцією громадян, в тому числі один випадок захворювання дитини, після відвідування поминального обіду в закладі громадського харчування Бюджет кафе”, – йдеться в повідомленні.

Всі постраждалі відвідували кафе на поминальному обіді і їли коливо, борщ, пампушки з часником, узвар, пиріжки з м’ясом і маком, овочеву, м’ясну і сирну нарізки, оселедець, яйця фаршировані грибами, гостру закуску з сиром, печериці мариновані, салат з буряком та чорносливом, салат з свіжої капусти.

Після інциденту в закладі була проведена перевірка і відібрано чотири проби харчових продуктів для проведення лабораторних досліджень. Один з відібраних зразків не відповідає вимогам Державних санітарних правил і норм – в зразку колива виявлені патогенні мікроорганізми сальмонели.

На підставі отриманих результатів кафе було видано рішення про тимчасове припинення виробництва та/або обігу харчових продуктів. Також відповідну заяву було передано в поліцію.

Раніше повідомлялося, що у Львівській області на весіллі отруїлися 13 осіб. Гості заходу приймали в їжу смажену рибу, червону рибу, фаршировані печериці та м’ясні слойки.

Напередодні у Черкаській області молоду сім’ю знайшли без свідомості, а маленьку дитину – мертвим. Причина інциденту поки не встановлена.

Loading...

Залишити відповідь