Мешканців гуртожитку в Києві прийшли виселяти “титушки”

Озброєні молодики вчинили бійку та намагалися силою виселити людей з гуртожитку. Кличко заявив, що зловмисники затримані.

У Києві “титушки” приїхали виселяти мешканців гуртожитку на вулиці Польовій, 19. Про це повідомляє Київ Оперативний у Facebook у четвер, 7 листопада.

Гуртожиток належить тресту Київміськбуд-2. Близько 11 ранку біля гуртожитку почали збиратися невідомі особи. Відео з місця подій свідчить, що до жителів звернувся нібито співробітник виконавчої служби і зачитав рішення суду про виселення мешканців однієї з кімнат гуртожитку з переселенням в інший гуртожиток.

Жителі заявили, що зазначених ними осіб поки немає вдома і не дозволили йому увійти в приміщення, щоб переконатися в цьому.

Після цього люди з закритими обличчями в бронежилетах і нашивках почали з застосуванням сили усувати людей від входу в будівлю. Почалася бійка, в якій брали участь також молоді люди у цивільному. На місці також знаходилися співробітники поліції.

Міський голова Києва Віталій Кличко пізніше повідомив, що особи, які намагалися силою виселити людей з аварійного гуртожитку на вулиці Польовій, затримано.

“Мені тільки що подзвонив начальник столичної поліції. За його словами, особи, які намагалися силою виселити людей з аварійного гуртожитку на вулиці Польової – затримані. Зараз тривають слідчі дії. Поліція запевняє, що контролює ситуацію. Я в черговий раз звертаюся до власників гуртожитку та його мешканців з проханням всі спірні питання вирішувати мирним і законним шляхом “, – наголосив Віталій Кличко.

Нагадаємо, що 5 жовтня в будівлі другого гуртожитку Національного технічного університету Дніпровська політехніка тріснула одна із стін. Студентів евакуювали.

Також повідомлялося, що під Харковом стався вибух в гуртожитку, є постраждалі. Вибухом пошкоджено вхідні та міжкімнатні двері, вікна та перегородки шести кімнат гуртожитку.

Loading...

Залишити відповідь