У транспорті Києва відклали перехід на е-квиток

Е-квитки повинні були повністю замінити жетони і паперові квитки з початку листопада, але міська влада вирішила почекати з повним переходом.

Перехід на єдиний електронний квиток у громадському транспорті Києва вирішили відкласти. Про заявив глава департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров у коментарі Сьогодні, у вівторок, 22 жовтня.

З початку листопада київські власті планували повністю вивести з обороту жетони в метро і паперові квитки при оплаті проїзду в міському наземному транспорті. Їх повинні були повністю замінити квитки з QR-кодами і безконтактні транспортні картки, але за словами Назарова, цього не станеться.

“Ми вирішили перенести запуск в промислову експлуатацію електронного квитка. Але в будь-якому випадку кияни вже активно ним користуються, купують і поповнюють картки е-квиток. Також паралельно будуть працювати жетони і паперові квитки. Їх поступово будуть виводити з обігу. Я думаю, процес виведення жетонів паперових квитків триватиме до кінця наступного року”, – сказав він.

Перехід на електронний квиток (e-ticket) у комунальному транспорті повинен був відбутися 31 жовтня. Для цього весь наземний комунальний транспорт обладнаний валидаторами (пристроями для зчитування безконтактних карток). Частина турнікетів швидкісного трамвая, міської електрички та метрополітену також адаптували під e-ticket.

Контролери будуть мати спеціальні пристрої для перевірки реєстрації електронного квитка.

Ця система працює в експериментальному режимі і час від часу дає збій, через що пасажири метрополітену не можуть скористатися електронним квитком в метро. Останній такий збій стався в минулу п’ятницю.

Нагадаємо, що раніше Київпастранс повідомляв, що закриває посаду кондуктора з 1 листопада. Без роботи могли опинитися близько 1100 людей.

Також повідомлялося, що кияни були змушені добиратися на роботу, чіпляючись за електричку. На Троєщині в годину пік не всім вистачає місця в електричці. Спізнюються кияни змушені їхати, чіпляючись за електричку зовні, ризикуючи життям.

Loading...

Залишити відповідь