У Києві вилучили більше 60 кг золота

Зловмисники організували незаконну схему скуповування лому дорогоцінного металу у населення та ломбардів.

Співробітники прокуратури і ГФС затримали групу осіб, які організували схему ухилення від сплати податків під час придбання брухту дорогоцінних металів, виготовлення та реалізації ювелірних виробів. Про це повідомляє прес-служба столичної прокуратури у вівторок, 22 жовтня.

Відзначається, що зловмисники організували незаконну схему скуповування лому дорогоцінного металу у населення та ломбардів. Згодом вони переплавляли золото і продавали його з приховуванням фактичних обсягів реалізації, в результаті чого ухилилися від сплати податків в особливо великих розмірах.

“В результаті проведених обшуків виявлено та вилучено понад 62 кг золота (ювелірні вироби та лом), невраховані готівкові грошові кошти в національній та іноземній валюті на загальну суму 3 млн гривень, чорнові записи, бухгалтерські і фінансово-господарські документи, що підтверджують протиправну діяльність”, – йдеться в повідомленні.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею про ухиляння від сплати податків, зборів, обов’язкових платежів (ч. 3 ст. 212 КК України). Слідчі дії тривають.

Раніше ГФС конфіскувала понад 50 кг контрабандних ювелірних виробів. Податківці вилучили понад дев’яти тисяч ювелірних виробів загальною вагою близько 53 кг, орієнтовною вартістю 27 млн гривень. Вони повинні були продаватися в Києві та Київській області.

Також повідомлялося, що СБУ заблокувала контрабанду ювелірних виробів з Криму. За кілька років ділки реалізували продукцію на суму понад 50 млн гривень.

Loading...

Залишити відповідь