У Києві тимчасово закривають рух по проспекту Перемоги

В ці вихідні у зв’язку з будівництвом Шулявського шляхопроводу буде перекрито рух по проспекту Перемоги.

У Києві з вечора 12 жовтня до ранку 14 жовтня заборонять рух по проспекту Перемоги для монтажу фрагмента Шулявського шляхопроводу, повідомляє прес-служба КМДА.

“Зведення Шулявського шляхопроводу переходить в активну фазу. У зв’язку з цим 12 жовтня в 22:00 рух по проспекту Перемоги буде перекрито до 5:00 14 жовтня. В цей час над проїжджою частиною проспекту будуть встановлювати прогін нового мосту”, – йдеться в повідомленні.

Додається також схема об’їзду перекритого ділянки проспекту.

За даними прес-служби, на час закриття руху транспорту по проспекту Перемоги змінюється порядок організації роботи громадського транспорту.

“В ці вихідні, 13 і 14 жовтня, у зв’язку з будівництвом Шулявського шляхопроводу і перекриттям руху в районі розв’язки змінюється порядок організації роботи громадського транспорту”, – йдеться в повідомленні.

Тому, закривається рух тролейбусів маршрутів №№ 5, 7, 92Н, 93Н, 94Н на ділянці від станції метро Нивки до Повітрофлотського шляхопроводу.

На цей період організовується тимчасовий тролейбусний маршрут №5А вул. Чорнобильська – вул. Білицька по трасі: вул. Ірпінська – вул. Чорнобильська – вул. Феодори Пушиної – просп. Академіка Палладіна – Кільцева дорога – просп. Перемоги – вул. Данила Щербаківського – вул. Маршала Гречко – вул. Північно-Сирецька, у зворотному напрямку – вул. Північно-Сирецька – вул. Маршала Гречко – вул. Данила Щербаківського – вул. Перемоги – вул. Академіка Палладіна – вул. Академіка Єфремова – вул. Чорнобильська – вул. Ірпінська.

 

Раніше у Кличка розповіли, коли відкриють Шулявський міст. Повідомлялося, що до кінця року обіцяють відновити рух.

Також стало відомо, що Кличко підняв вартість ремонту Шулявського мосту до 1 млрд грн.

 

 

Loading...

Залишити відповідь