У Києві у бізнесмена з сумки вкрали $35 000

В той момент, коли чоловік відволікся на ноутбук, що сиділи поруч в барі люди взяли його сумку, витягли з неї гроші і повернули на місце.

Київський бізнесмен Євген розповів, що у нього вкрали 35 000 доларів в барі київської готелі Hyatt. Про це в середу, 9 вересня, повідомляє Країна.

За його словами, інцидент стався близько 19:00 в середу. У барі на першому поверсі, де було багато людей, у нього проходила зустріч.

“У мене з собою була сумка з грошима. Під час зустрічі до мене підходив мій охоронець і я з неї діставав йому гроші. Потім, коли зустріч закінчилася, то я навіть і не подумав знову перевірити сумку. Але коли вже ми від’їхали від готелю, я виявив, що гроші з сумки пропали. Ми повернулися в готель, але персонал досить дивно відреагував на те, що у мене вкрали гроші – менеджера у них не було на місці, то охорона відео з камер спостереження довго шукала. Зрештою мені показали відео, на якому добре все видно: в той момент, коли я відволікся в ноутбук, поруч сіли три людини. Вони взяли мою сумку, витягли звідти гроші і поставили сумку назад. Все”, – розповів журналістам Євген.

Сам момент крадіжки відображений на відео, яке вже переглянула поліція.

Нижче на фото – троє учасників пограбування.

 

Раніше в Києві обстріляли і пограбували бізнесмена. Троє молодих людей в масках заблокували його авто, обстріляли його і вкрали сумку з 40 тисячами доларів.

Раніше в Дніпрі у бізнесмена вкрали сумку з $100 тисячами. На чоловіка напали коли він виходив з під’їзду.

 

 

 

 

 

 

 

Loading...

Залишити відповідь