Кличко підняв вартість ремонту Шулявського мосту до 1 млрд грн

Віталій Кличко підписав відповідне розпорядження. Зазначено також, що до 1 серпня були виконані роботи на 60 млн грн.

Голова Київської міської держадміністрації Віталій Кличко збільшив кошторисну вартість робіт з реконструкції Шулявського мосту до понад 1 млрд грн. Про з посиланням на відповідне розпорядження Кличко повідомляє видання Наші гроші у середу, 9 жовтня.

Проект перезатверджений з урахуванням експертного звіту щодо розгляду проектної документації від 19 червня 2018 року і експертного звіту від 14 серпня 2019 щодо розгляду кошторисної частини.

Таким чином, затверджена вартість реконструкції транспортної розв’язки на перетині проспекту Перемоги з вул. Гетьмана (коригування) у цінах станом на 13 серпня 2019. Кошторис становить 1 050 млн гривень, з яких 716 млн виділено на будівельні роботи, а решта на обладнання та інші витрати.

Крім того, зазначено, що станом на 1 серпня вже були виконані роботи з реконструкції на 60 млн грн.

Раніше ЗМІ повідомляли, що будівництво Шулявського мосту було призупинено. Посеред робочого дня на будівництві не було робітників, техніка була вимкнена, деяка зовсім була зачехлена або законсервовано.

Як повідомлялося, рішення про звільнення Кличка з посади голови КМДА було прийнято на засіданні Кабміну 4 вересня. Воно спрямоване на затвердження президенту Володимиру Зеленському. Потім Кличко заявив, що вважає незаконним рішення Кабміну про звільнення його з посади голови КМДА.

Віталій Кличко звернувся в Окружний адмінсуд Києва, щоб скасувати пропозицію прем’єр-міністра Гончарука про своє звільнення з посади голови КМДА.

Loading...

Залишити відповідь