Київ і передмістя утворили агломерацію

Столиця і ще 19 міст Київської області утворили агломерацію. До асоціації увійшли, зокрема, Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишгород, Вишневе, Ірпінь та інші.

Київ і ряд міст Київської області прийняли рішення про створення асоціації Київська агломерація. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, повідомляє Укрінформ.

“Майже два роки тому ми почали процес створення асоціації Київська агломерація. За цей час проведено чимало консультацій з міськими головами, селищними та сільськими головами, радами територіальних громад Київської області. Це міста Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишгород, Вишневе, Ірпінь, Обухів, Українка та селища міського типу – Ворзель, Глеваха, Гостомель, Калинівка, Коцюбинське та багато інших “, – сказав Кличко.

За його словами, основним принципом створення такої асоціації стали рівноправні партнерські умови для кожного міста і селища, що входить в агломерацію.

“Співпраця столиці та навколишніх міст прискорить розвиток регіону, його інфраструктури, збільшить інвестиційну привабливість великого Києва. Адже ми взаємопов’язані і трудовими ресурсами, інфраструктурою “, – зазначив Кличко.

Мер підкреслив, що щодня до Києва з навколишніх міст і селищ приїжджає на роботу близько півмільйона осіб.

“Саме Київський регіон є одним з найбільших столичних європейських агломерацій із сукупним населенням понад 4 мільйонів осіб”, – додав він.
Всього в асоціації приєдналися 19 прилеглих до столиці населених пунктів. Головою Київської агломерації вибрали мера Києва Віталія Кличка.

Раніше повідомлялося, що в Києві стрімко зростає населення. Експерти заявляють, що із-за таких темпів вже через шість років в столиці буде жити п’ять мільйонів чоловік.

Loading...

Залишити відповідь