У Києві відкрилася міжнародна виставка зброї

У виставці беруть участь понад 370 учасників, які демонструють військову та спецтехніку, авіаційну техніку та наземне обладнання, оснащення солдата, тилове забезпечення та інше.

У Києві розпочала свою роботу ХVІ міжнародна спеціалізована виставка “Зброя та Безпека – 2019”. Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

У виставці беруть участь понад 370 учасників. З них – 48 іноземних з 16 країн. Це США, Польща, Данія, Фінляндія, Бельгія, Білорусь, Австрія, Чехія, Туреччина, Німеччина, Італія, Латвія, Хорватія, Ізраїль, Китай, Казахстан. Національними павільйонами представлені США (9 компаній), Польща (5 компаній), Туреччина (14 компаній) і Чехія (3 компанії).

Серед українських учасників – 36 ЦК підприємств Укроборонпрому, 23 підприємства ОО Ліги оборонних підприємств України, 2 підприємства Державного космічного агентства України та ще понад 130 інших державних і приватних підприємств ОПК, так і суміжних галузей.

На виставці демонструють озброєння, військову та спецтехніку, військову авіаційну техніку та наземне обладнання, оснащення солдата, тилове забезпечення, технічні засоби охорони кордону та прикордонного контролю. Для цивільних представляють мисливська, спортивна, холодну зброю, екіпіровку.

Виставка триватиме до 11 жовтня в міжнародному виставковому центрі на Броварському проспекті, 15.

Раніше повідомлялося, що в Україні пройшли випробування нового автоминомета. Постріл проводиться “зі шнурка”. Міномет на броньованому авто дає деяку захист від осколків і можливість оперативно поміняти вогневу позицію.

В Україні випробували нову систему залпового вогню Берест

 

Loading...

Залишити відповідь