Рейдери намагалися захопити землю під Льодовим стадіоном в Києві

Мін’юст звернувся в Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів з вимогою скасувати деякі торги на майданчику СЕТІВ за заниженою ціною.

У Києві намагалися здійснити рейдерське захоплення земельної ділянки в Голосіївському районі, на території якого знаходиться Льодовий стадіон. Про це повідомив міністр юстиції Денис Малюська на своїй сторінці в Facebook.

“Вранці окремі “юридичні таланти” намагалися вкрасти Льодовий стадіон. Точніше, не Льодовий стадіон, а кілька гектарів під ним в районі Іподрому (Київ). А ще точніше, не вкрасти, а поставити остаточну крапку в рейдерською схемою, яка повинна була закінчитися продажем через Сетів сумлінному вигодонабувачу”. Продажу не відбулося”, – написав Малюська.

За його даними, через цей же Сетів на продаж йшло ще кілька лотів за “дивною ціною”.

“Типу приміщення в новобудові площею 500+ квадратів за ціною трохи більше мільйона гривень. Звернулися до АРМУ, яка миттєво відреагувала – продаж скасували”, – резюмував міністр.

Нагадаємо, у вересні під Києвом накрили банду чорних реєстраторів. Вони втручалися в роботу держреєстрів і незаконно перереєстрували рухоме і нерухоме майно.

Також повідомлялося, що в Тернополі рекетир вимагав у забудовника $25 тисяч і нерухомість.

Loading...

Залишити відповідь