Медики розповіли про побитого заступника Кличка

У чиновника закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку та забій м’яких тканин голови. Крім того, на голові стягнуто три шва.

Заступник мера Києва Володимир Слончак, якого напередодні побили невідомі, знаходиться у стані середньої тяжкості, почуває себе вже краще. Про це повідомила його лікуючий лікар Лариса Вакуленко в коментарі Українській правді.

“Стан хворого середньої тяжкості, що відповідає його діагнозом “струс головного мозку”. Зараз стан його стабільний. Сьогодні трохи краще він себе почуває”, – повідомила медик.

За словами лікаря, в цілому у Слончака такі проблеми зі здоров’ям – закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку та забій м’яких тканин голови. Крім того, на голові стягнуто три шва.

Вона зазначила, що потерпілий вже не в реанімації, але йому все ще потрібен спокій і постільний режим. Лікування Слончака може тривати ще протягом 10-14 днів. Вакуленко каже, що поліція до заступника мера в лікарню не приходила.

Нагадаємо, у Києві побили заступник голови КМДА Слончака. У нього діагностували ЗЧМТ, струс головного мозку, забої голови.

У поліції зазначили, що напад стався на вулиці Митрополита Липківського. Заступника голови КМДА госпіталізували.

Loading...

Залишити відповідь