За інформацію про грабіжників київських “ювелирок” обіцяють 100 тисяч

Троє чоловіків другий рік грабують столичні ювелірні магазини. Поліція оприлюднила фото і просить допомогти знайти.

Протягом 2018 і 2019 років в Києві сталося кілька нападів на ювелірні магазини. За даними поліції, за частиною з цих нападів стоять одні і ті ж зловмисники. За інформацію про них пропонується винагорода в 100 тисяч гривень. Про це в середу, 11 вересня, повідомляє прес-служба поліції.

У поліції зазначили, що злочинці працювали за однією і тією ж схемою. Один зловмисник заходив в ювелірний магазин, а в цей час двоє інших чекали його на вулиці. Після пограбування всі троє розходилися в різних напрямках, щоб не потрапити на камери спостереження. Тим не менш, їх вдалося вирахувати. Поліцейські повідомляють наступні прикмети підозрюваних:

  • Перший підозрюваний у віці 30-35 років і зростом приблизно 180-185 сантиметрів. Худорлявий, з короткою зачіскою. Може бути одягнений у спортивну куртку з темними смугами вздовж рукавів і вставками на грудях, сині джинси, темне взуття. На голові – сіра панама з червоним і білим обідками.
  • Другий підозрюваний у віці 40-45 років і зростом близько 175-180 сантиметрів. Середньої статури, темне коротке волосся з лобовими залисинами, смаглявий. Може бути одягнений у темно-синю футболку, темні штани та взуття. З собою може мати чорну спортивну кофту.
  • Третій підозрюваний у віці 40-45 років і зростом приблизно 180-185 сантиметрів. Міцної статури, лисий. Може бути одягнений у чорну футболку з буквою

Loading...

Залишити відповідь