Захворюваність на кір у Києві зросла втричі

У Києві за півроку більше п’яти тисяч хворих на кір

Столичні власті попереджають про спалах захворювань з настанням навчального року із-за низького рівня вакцинації дітей.

За півроку в Києві на кір захворіли понад п’ять тисяч осіб – в три рази більше, ніж роком раніше. Про це повідомила директор Департаменту охорони здоров’я Києва Валентина Гінзбург. повідомляє прес-служба КМДА у вівторок, 13 серпня.

Зазначається, що більше половини хворих були госпіталізовані з-за важкого перебігу хвороби, двоє невакционированных дорослих померли.

“Просто кілька вражаючих цифр: у 2015 році у Києві хворіли на кір 5 осіб, в 2016 – 3, у 2017 – 87, в 2018 – 3045, а за півроку 2019 – більше 5000”, – повідомила Гінзбург.

За її словами, це наймасштабніша спалах кору в Києві за час незалежності.

Вона повідомила, що, за висновком фахівців, планові щеплення в попередні роки не отримало досить велика кількість дітей у віці до 5 років і від 7 до 14 років.

“Це діти, які вже повертаються після літнього відпочинку з усіх куточків країни, у вересні підуть в дитячі сади і школи, і у нас буде новий спалах. І не лише кору. Зараз, на жаль, доречно передбачити і зростання захворюваності інші небезпечні для дорослих і дітей хвороби, наприклад – на дифтерію”, – попередила Гінзбург.

За її словами, в комунальних медустановах зараз є понад 57 тисяч вакцин для профілактики кору, паротиту та краснухи. Гінзбург закликала зробити щеплення тих, у кого низький титр антитіл до кору.

Зазначимо, за даними Моз, з початку року на кір в Україні захворіли понад 57 тисяч осіб, тоді як за весь минулий рік – близько 54,5 тисяч. При цьому з літа рівень захворюваності різко знизився.

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Спалах кору в Україні

З початку року на кір захворіли понад 57 тисяч українців

Захворюваність на кір в Україні впала до мінімуму

Моз закупить додаткові вакцини проти кору

Захворюваність на кір в Україні продовжує падати

СюжетУкраина – столиця кору. Але половина боїться вакцин

Loading...

Залишити відповідь