Новопризначений командувач ООС Кравченко, якого бойовики бояться як вогню, терміново прибув на Донбас – кадри

На Донбасі перед особовим складом був представлений новий командувач Операції Об’єднаних сил генерал-лейтенант Володимир Кравченко. Начальник Генерального штабу Збройних сил України Руслан Хомчак представив  нового командувача ООС  особовому складу на Донбасі. Як відомо, на посаду командувача штабу Операції Об’єднаних сил був призначений  генерал-лейтенант Володимир Кравченко.

Головнокомандувач ЗС України представив новопризначеного Командувача ОС

#ООС #Операція_ОССьогодні, 12 серпня, під час робочої поїздки на Донеччину начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-лейтенант Руслан ХОМЧАК представив особовому складу Об'єднаного командного пункту Об'єднаних сил новопризначеного Командувача ОС генерал-лейтенанта КРАВЧЕНКА Володимира Анатолійовича.Він також повідомив, що Указом Президента України № 578 від 5 серпня 2019 генерал-лейтенанта СИРСЬКОГО Олександра Станіславовича призначено Командувачем Сухопутних військ Збройних Сил України.Головнокомандувач Збройних Сил України висловив переконання в тому, що особовий склад Об'єднаних сил на чолі із генерал-лейтенантом Володимиром КРАВЧЕНКОМ надалі продовжить виконувати на високому рівні найважливіше із завдань, яке стоїть сьогодні перед Збройними Силами України та загалом, державою.Довідка. Генерал-лейтенант КРАВЧЕНКО Володимир Анатолійович призначений Командувачем об'єднаних сил Указом Президента України №579 від 5 серпня 2019 року.

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Понеділок, 12 серпня 2019 р.

Згідно з повідомленням прес-центру ООС, уявлення Кравченко відбулося в ході робочої поїздки Хомчака на Донбас. Підкреслюється, що Хомчак виступив з промовою перед бійцями ООС на передовій.  Зокрема, глава Генштабу ЗСУ висловив переконання в тому, що особовий склад Об’єднаних сил на чолі з генерал-лейтенантом Кравченко надалі продовжить виконувати на високому рівні найважливіші завдання. Нагадаємо, ЗМІ  дізналися про новий командуючому ООС, зазначивши, що росіян на Донбасі не чекає нічого хорошого.

Loading...

Залишити відповідь