“Нам потрібен Дніпро”, – окупаційна влада Криму здалася і готові звернутись до Києва

Окупаційна влада анексованого Росією Криму мають намір звернутися до керівництва РФ з проханням почати переговори з Україною з приводу запуску на півострів води з річки Дніпро. Про це ТАСС повідомив “заступник голови Ради міністрів, постпред Криму при президенті РФ” Георгій Мурадов. Раніше відомий російський блогер з Криму Олександр Гірський написав замітку, яка стане холодним душем для  російської влади .

“Ми хотіли б просити допомогти почати зондаж, може бути, переговорний процес з українською стороною про те, щоб вони нашу воду пропускали до Криму”, – сказав Мурадов. Також, за його словами, Дніпро – це не українська річка і вода в ній “належить Росії”. Він не пояснив, яким чином Росія пов’язана з Дніпром. Ініціювати переговорний процес, за словами росіянина, необхідно для того, щоб вирішити багато питань північній частині Криму. Так, півострів почав відчувати проблеми з водопостачанням в квітні 2014 року.

Після окупації України припинила поставки дніпровської води по Північно-Кримському каналу. На півночі Криму проблеми виникли, зокрема, в Джанкойському, Красноперекопському районах і місті Армянськ, де спостерігається засолення підземних вод.

Джерело – dialog.ua

 

Loading...

Залишити відповідь