Український танок навколо незалежності.

Наближається чергова річниця проголошення Незалежності України і це наштовхує на певні роздуми з цього приводу. 29 років українці продовжують боротися з наслідками радянського колоніального минулого.

Перший крок – це досягнення політичної самостійності як незалежної держави, що було проголошено в Акті про державну незалежність України 24 серпня 1991 року. Однак шлях до неї був не простим, тернистим і малоефективним.

Другий крок – це економічна незалежність. На мою думку, її держава почала досягати лише після 2014 року, в ході російсько-української війни. Поступово згорнулась економічна співпраця з країною-агресором. Разом з економічною незалежністю, держава з об`єкта перетворювалась в суб`єкт на міжнародній арені.

Але найскладнішим є крок по звільненню від колоніальної меншовартості свідомості українців, що засвідчили позачергові вибори до Верховної Ради.

Повіривши популістичним обіцянкам проросійської політичної сили, віддали голоси за російський «дешевий» газ, низькі комунальні платежі обіцянки миру на Сході, високі зарплати і пенсії. А в результаті допустили до законодавчого органу п’яту колону Кремля. Продовжується український танок на граблях.

Loading...

Залишити відповідь