Росіяни не проти захоплення України. Опитування

Третина росіян хочуть окупації «південного сходу України»
Росіяни не проти захоплення України. цікаве опитування
У Росії 14% респондентів дали відповідь, що бажають, щоб південний схід України залишався частиною країни на тих же умовах, що і раніше.

Майже третина росіян виступають за окупацію «південного сходу України», ще третина бажають зробити там «незалежну державу». Про це повідомляє Стіна.

Так говорять дані соціологічного опитування, проведеного російським «Левада-Центром». Зокрема, на питання: «Що ви думаєте з приводу політичного майбутнього« південно-східної України », 29% респондентів дали відповідь:« Щоб південний схід України став автономною державою »; 27% – «Щоб південний схід України став частиною Російської Федерації».

17% опитаних обрали відповідь: «Щоб південний схід України залишався частиною України, але отримав свободу від Києва». Лише тільки 14% респондентів дали відповідь: «Щоб південний схід України залишався частиною України на тих же умовах, як це було до кризи».

Не змогли відповісти – 13%. При цьому, відповідаючи на питання про те, що окупація Криму настійно просить від РФ значущих витрат і якою мірою «ви безпосередньо готові платити», лише тільки 7% сказали: «У повній мірі», 9% обрали відповідь: «У значній мірі », 26% – в« якійсь мірі ». «Зовсім не готові» виплачувати за окупацію Криму 36% респондентів. 17% – не вважають, що це ляже на людей. 5% – не визначилися з відповіддю.

Вибіркове опитування вівся 24 – 29 травня по репрезентативній всеросійській вибірці міського та сільського населення розміром 1 тис. 616 осіб у віці від 18 років і старше в 137 населених пунктах, 50 суб’єктах РФ. Вивчення протікало на дому у респондентів способом власного інтерв’ю.

Раніше повідомлялося, що одіозний російський дипломат, лідер ЛДПР Володимир Жириновський вважає, що РФ слід натомість вітання президента України Володимира Зеленського в зв’язку з інавгурацією зробити “тимчасовий уряд України” на окупованому Донбасі на чолі з екс-прем’єр-міністром Миколою Азаровим.

Loading...

Залишити відповідь