Прокуратура зайнялася “мостом Кличка” – ЗМІ

Правоохоронці розслідують розкрадання коштів на будівництві мосту між Володимирською гіркою і Аркою дружби народів у Києві.

Прокуратура Києва здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом заволодіння посадовими особами коштами, виділеними на будівництво мостового пішохідно-велосипедного переходу між Володимирською гіркою і Аркою дружби народів. Про це йдеться у переданій агентству УНІАН листі процесуального керівника у виробництві – прокурора відділу прокуратури міста Ірини Ігнатюк Київській міській раді.

“Прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні від 14 травня за фактом заволодіння службовими особами КП Інженерний центр КМДА, ТОВ” Проектні системи ЛТД, ТОВ Спецавто-БУД грошовими коштами, виділеними на будівництво мостового пішохідно-велосипедного переходу між парками Хрещатий та Володимирська гірка в місті Києві за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу”, – йдеться в документі.

У листі прокурора зазначається, що за інформацією Департаменту державної архітектурної будівельної інспекції від 28 травня, цей міст не був прийнятий в експлуатацію.

“Згідно ст. 39 закону україни “Про регулювання містобудівної діяльності” експлуатація закінчених будівництвом об’єктів, не прийнятих в експлуатацію, забороняється”, – сказано в листі.

У той же час, як підкреслює Ігнатюк, згідно із законом, до компетенції міської ради належить здійснення нагляду за станом законності на території столиці та державного контролю за дотриманням законодавства, затвердженої містобудівної документації при плануванні та забудові відповідних територій.

“Враховуючи викладене, з метою запобігання порушення прав киян та гостей міста на безпечне пересування по місту, створення належних умов для їх проживання та дозвілля прошу невідкладно вжити вичерпних заходів з метою безпечного користування зазначеним пішохідно-велосипедних переходом після прийняття його в експлуатацію”, – зазначає прокурор.

Раніше повідомлялося, що кошторисна вартість будівництва так званого мосту Кличко зросла з 260 млн до 420 млн грн.

Нагадаємо, раніше в Швейцарії заявили про крадіжку концепції пішохідного мосту в Києві. Але в КМДА звинувачення заперечують.

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Loading...

Залишити відповідь