У Києві відбулися сутички поліції і Нацкорпуса

Активісти намагалися знести огорожу на незаконному будівництві в Протасом Яру. У відповідь поліція застосувала силу і спецзасоби.

На місці забудови у Протасовому Яру в Києві в четвер, 16 травня, відбулися зіткнення між активістами Національного корпусу, Ультрас, місцевими захисниками зеленої зони і поліцією, повідомляє Інформатор.

За інформацією ЗМІ, представники місцевої громади спільно з націоналістичними організаціями і народним депутатом Ігорем Луценко намагалися знести незаконну огорожу. У відповідь поліція застосувала силу і спецзасоби проти учасників акції. За інформацією кореспондента, пошкоджень від рук силовиків отримали навіть жінки.

Активісти повідомляють, що незважаючи на наявність приписи, які заборонили компанії-забудовнику проводити будь-які роботи в Протасовому Яру в Солом’янському районі столиці, будівельна фірма встановила паркан і почала знищувати дерева у “зеленій зоні” міста.

Нагадаємо, із-за незаконної забудови у Протасовому Яру активісти у Зеленського в піцерії попросили про допомогу. Активіст підійшов до вечерю Зеленському і попросив про допомогу – вплинути на одного з забудовників Києва. Зеленський, в свою чергу відреагував досить спокійно – сказав, що не знає про ситуацію і запропонував звернутися в поліцію. Також він сказав, що візьме до відома дану інформацію.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Loading...

Залишити відповідь