Колишні керівники Каталонії оголосили голодування у в язниці

Політики звинувачують Конституційний суд Іспанії у блокуванні своїх апеляцій щодо позбавлення волі до Європейського суду з прав людини.

Двоє каталонських сепаратистських лідерів, які очікують суду в іспанській в язниці за їх роль в організації референдуму про незалежність Каталонії, почали голодування, заявивши їх адвокат, повідомляє AFP.

Джорді Санчес, колишній керівник впливового руху національної незалежності ANC, і колишній міністр каталонського регіонального уряду Джорді Турул, пішли на цей крок, щоб “покращити обізнаність про їх тяжкому становищі”, – заявив адвокат на прес-конференції в Барселоні.

“Я не рекомендував цей метод, це рішення моїх клієнтів, і у них є моя повна підтримка”, – додав він.

Адвокат також заявивши, що обидва політика звинувачують Конституційний суд Іспанії у блокуванні своїх апеляцій щодо позбавлення волі до Європейського суду з прав людини.

Поки немає інформації, чи приєднаються до голодування п’ять інших каталонських сепаратистських лідерів, ув’язнена ув’язнених у в язниці недалеко від Барселони.

Очікується, що судовий розгляд у справі каталонських сепаратистів почнеться на початку 2019 року.

Нагадаємо, що раніше сотні працівників медичної сфери та пожежних намагалися штурмувати парламент Каталонії в Барселоні, щоб вимагати кращих умов праці.

Loading...

Залишити відповідь