Вересень здивує незвичній погодою

Вересень порадує українців благодатним погодою, однак при цьому вона буде дуже мінливою

Очікується, що кліматична осінь прийде в Україну 21 вересня. При цьому з 14 по 21 вересня на українців чекає так зване молоде бабине літо.

Погода в перший місяць осені буде сильно залежати від проходить через Україну антициклону. Відзначається, що з-за нього погода буде малохмарною, а невеликі опади очікуються лише на заході та півночі країни.

Осінь, хороша погода,

У вересні в Україні почнеться поступове похолодання: середня температура досягне позначки в 15 градусів.

За прогнозами синоптиків, в першу декаду вересня на території країни очікується комфортна погода без сильних опадів. Температура в різних областях буде коливатися в межах від +12 до +20 градусів.

Дощі прийдуть в Україну тільки під кінець місяць разом з більш помітним зниженням температури: вона буде коливатися в межах від +12 до +15 вдень, і від +5 до +7 вночі.

У той же час народний провісник погоди Леонід Горбань не згоден з таким прогнозам: за його словами, початок вересня в Україні буде дощовим і похмурим. Провісник радить не сподіватися на сонячні дні в перші тижні місяця.

осінь погода

До цього ми писали, що з наближенням осені в Україні починає поступово холоднішати, проте в цілому погода залишається сонячної і теплої. Про те, яких сюрпризів українцям варто чекати від погоди в найближчі дні, розповіла синоптик Наталія Діденко.

Вона зазначила, що 20 серпня через Україну пройшов холодний атмосферний фронт. Через нього в країні трохи опустилася середня температура повітря.

У зв’язку з цим в більшості областей 22 серпня очікується невелике похолодання: температура опуститься в середньому до +20 – +25 градусів. Синоптик зазначила, що така температура буде комфортною для більшості українців.

При цьому на Півдні і Сході продовжить панувати спекотне літо з температурою від +28 до +33 градусів.

У Києві середу пройде без опадів, а температура опуститься до +24 – + 25 градусів.

Вже 23-24 серпня холодне повітря, занесений циклоном, трохи прогріється. Ці дні в Україні будуть теплими і сонячними.

Loading...

Залишити відповідь