У Києві спалахнув новий будівельний скандал: на Заболотного 5 тис. Інвесторів можуть прогоріти на ЖК «Метрополіс»

У Києві вибухнув новий будівельний скандал. На цей раз проблеми у інвесторів-фізосіб і городян виникли з новобудовою ЖК «Метрополіс» на вул. Заболотного, 1 (Голосіївський район), який зводить скандальна будівельна компанія Олександра Насиковський «DIM» Про це повідомляє видання Наголос з посиланням на інвесторів житла у висотці.

Зокрема, як зазначають громадяни, будівництво нового ЖК ведеться мляво, на будмайданчику очевидці бачать тільки «кілька робочих», у людей, які вклали свої гроші в квартири, вже починається паніка. Інвесторів турбує, що вони можуть стати жертвами чергової будівельної афери на подобі «Еліти-Центру» або «схеми Войцеховського».

Крім того, видання повідомляє, що зі зведенням нового будинку почалися серйозні проблеми. За повідомленнями свідків, через будівництво ЖК в підвальні приміщення будинків за адресою пр. А.Глушкова, 9-Г і 9-В (через кабельну групу) почали проникати грунтові води, які прибувають дуже швидко, затопивши підвальні приміщення, паркінг в 9 -в і технічні приміщення будівель (електрощитову, насосну і ін.) і продовжують затоплювати зараз.

«Почали виходити з ладу інженерні системи будинку, що загрожує життю і здоров’ю всіх мешканців будинку, не кажучи про те, що постійно підтоплюється фундамент 25-поверхових будинків. Всі колодязі, розташовані навколо будинків, заповнені водою. Вода прибуває настільки швидко, що дренажна система не справляється. До початку будівництва ЖК «Метрополіс» таких проблем в будинках 9-Г і 9-В за 3 роки після здачі в експлуатацію не було виявлено. Зрозуміло, що будівництво ЖК порушило потік підземних вод, зокрема р.Нівкі, яка бере початок саме в межах території будівництва і місцезнаходження будинків 9-Г і 9-В », – розповів один з мешканців.

Будівництво комплексу «Метрополіс» зараз знаходиться у воді, про що, зокрема, свідчать фото очевидців нового ПП, що є підтвердженням порушення протікання підземних вод.

«І дуже дивно, що керівництво« Метрополіс »ніяк не вирішує проблему відведення води, а продовжують будувати … І ночами просто засинає воду на території свого будівництва землею. Яким чином безсовісний забудовник «Метрополіс» буде компенсувати збитки сусіднім будинкам і як буде вирішувати проблему з відведенням води зовсім не зрозуміло », – скаржаться кияни.

За повідомленнями городян, ситуація дійсно критична і потребує негайного вирішення на міському рівні. «І тепер самі вирішуйте, чи варто інвестувати в таке будівництво …», – обурюються громадяни.

Крім цього, ошелешені люди скаржаться, що будівництво на Заболотного ЖК «Метрополіс» відбувається по «піраміді». Забудовник нібито практикує «викачування» грошей з інвесторів «Метрополіс» для покриття боргів за іншими будівництвах групи компаній «DIM» Олександра Насиковський.

Також, серед інших проблем нового ЖК на Заболотного люди і інвестори називають окружну дорогу по сусідству, від якої варто просто неймовірний шум цілодобово; заправка «ТНК» в 10 метрах від будинку і недолік інфраструктури. Звідси виникає цілком резонне питання, куди подінеться 5000 жителів, в разі якогось ПП через наслідки тотальної забудови місцевості?

Незважаючи на це все, забудовник не збирається покращувати ситуацію. Або його жене спрага легкої наживи на грошах вкладників, або ж забудовник змушений гнати висотки на цій ділянці, тому що втягнув у свої афери власників земельної ділянки? Загалом, не виключено, що вірно і те, і інше, пише видання.

За словами ж екологів та активістів, «DIM» знову допустила масову вирубку дерев для зведення ЖК на Заболотного по їх стандартною схемою, як і з іншими скандальними об’єктами в Києві.

До приходу Олександра Насиковський і його компанії DIM на місці забудови був чудовий сквер.

Зараз сквер вирубали і впритул до дороги будують ЖК «Метрополіс»

Видання нагадує, що це вже не перший будівельний об’єкт в Києві групи Олександра Насиковський, будівництво якого супроводжується різноманітними скандалами, а мешканці новобудов стикаються з безліччю проблем. Деякі з них вирішити, як виявилося, неможливо: це – неякісне житло, постійні підтоплення, висока вартість низькопробних жител, загрози руйнування будинків, невиплненіе соцзобов’язань і ін.

Раніше ЗМІ писали про проблемний ЖК «Автограф», який забудовник «вигнав» прямо на території парку в Дніпровському районі Києва, де теж безцеремонно були вирізані близько 580 дерев в парковій зоні. Крім знищення зеленої зони на місці будівництва інвестори, що купили недешеві «квадрати» в цьому будинку, обурювалися якістю квартир, шумоізоляцією, підтопленнями паркінгу та іншими «перевагами» нової висотки. Більш того, з’явилися погрози обвалення сусідніх висотних будинків поблизу цього ЖК, оскільки забудовник звів новобуд в небезпечній місцевості, непридатної для висотного будівництва.

Також група DIM встигла «засвітитися» на Вишгородській (історичний парк «Крістерова гірка»), куди А.Насіковскій зайшов як «Будінвест КМ». Та ж сама ситуація і схема: сумнівна фірма- «пустушка», ТІТУШКИ, масова вирубка дерев і знищення цілого парку, що нараховує як мінімум кілька століть, і житло сумнівної якості за шалену ціну.

Крім того, забудовник «Метрополіс» був звинувачений в спробі захоплення земельної ділянки на вул. Алішера Навої на території скверу для будівництва чергової «свічки». Однак завдяки позиції громадськості зелену зону городянам тоді вдалося успішно відстояти.

У зв’язку з тим, що об’єкти DIM group будуються в Києві по «схемного» принципом, а інвестори ніяк не застраховані і не захищені від сумнівної діяльності цього забудовника, експерти внесли компанію Насиковський в антирейтинг найгірших будівельних компаній столиці. На думку експертного середовища, будівництво житлового комплексу Насиковський має всі ознаки «схем» будівельного афериста Войцеховського, через якого без квартир залишилися тисячі людей, а заподіяний інвесторам і державі збитків оцінюється в сотні мільйонів гривень.

Loading...

Залишити відповідь