США наносять удар по 7 найбільшим російським банкам

Американці оригінально «допомагають» керівництву РФ домогтися перемоги над доларом, яку раніше в якості курсу проголосив Путін.

«Акт щодо захисту американської безпеки від агресії Кремля 2018», що має на увазі розширення антиросійських санкцій, крім заборони на інвестиції в російський державний борг і вимоги повернути Кримський півострів Україні, пропонує визнати Росію державою-спонсором тероризму. Також законопроект передбачає блокування можливості доларових розрахунків для ключових учасників банківської системи Російської Федерації, передає «Діалог.UA» за матеріалами видання «Фінанс.ру».

Нові жорсткі обмеження передбачені для найбільших банків РФ, на частку яких припадає аж 70% активів всієї банківської системи держави-загарбника. Так, пропонується заборонити проводити будь-які транзакції з юрособами США наступним фінансовим установам: «Газпромбанку», «Промсвязьбанку», «Банку Москви», ЗЕБу, «Ощадбанку Росії», ВТБ, а також «Россельхозбанку».

«Можна згадати жорсткість санкцій першої хвилі, яка вдарила по банку« Росія »і СМП Банку. Те, що відбувалося тоді, буде відбуватися з держбанками », – пише начальник аналітичного управління БКФ Максим Осадчий.

Експерт попереджає, що операції російських банків з безготівковими доларами стануть практично неможливими, і в даних умовах заморозка або примусова конвертація доларових вкладів в рублі стане неминучою.

Нагадаємо, сьогодні рубль різко втратив в ціні по відношенню до долара і євро; сталося це на тлі очікуваних додаткових економічних санкцій щодо Росії. Також ми інформували, що російським олігархам перекрили шлях до країн ЄС.

Loading...

Залишити відповідь