Розлив Азовського моря: Арабатську стрілку відрізало від материка

В Азовському морі піднявся рівень води, в результаті Арабатську стрілку відрізало від материка. Зараз транспортне сполучення з населеними пунктами на косі припинено.

Синоптики попереджають про підйом рівня води в акваторії Азовського моря в зв’язку з сильними поривами вітру. На проїжджій частині Генічеськ – Стрілкове вже припинено дорожнє сполучення, оскільки на дорозі утворився перелив. Про це повідомляє прес-служба ГСЧС.
У середу, 28 лютого, через сильні пориви вітру Азовське море розлилося в районі Арабатської стрілки. Так, з самого ранку транспортне сполучення з населеними пунктами, розташованими на Арабатській стрілці, припинено в зв’язку з підняттям рівня води на ділянці автодороги Генічеськ – Стрілкове, яка як раз проходить по Арабатській стрілці.

«28 лютого в Генічеську Херсонської області підйом рівня моря з досягненням стихійної позначки 658 (затоплення причалів, території рибзаводу, моста шосейної дороги на Арабатську стрілку)» – повідомляють в ГСЧС.

У ГСЧС також повідомили, що через сильний вітер утворився перелив проїжджої частини автодороги Генічеськ – Стрілкове на ділянці від 3го до 4го кілометра. В даний момент рівень води на даній ділянці становить один метр.

Loading...

Залишити відповідь