Google буде передбачати смерть

Розробники створюють спеціальний алгоритм, який буде фіксувати зміни в стані пацієнта, які передвіщають можливу смерть. Над створенням його працює підрозділ DeepMind.

Розробники підрозділу Google під назвою DeepMind займаються створенням штучного інтелекту, який зможе передбачати зміни в стані пацієнта, які можуть означати можливу смерть. Інформація про це розміщена в офіційному блозі компанії.

В ході роботи над створенням штучного інтелекту розробники почали співпрацювати з Міністерством у справах ветеранів США. В результаті нейросеть отримала дані по історіям хвороб близько 700 тисяч колишніх військовослужбовців. Однією з першорядних завдань фахівців стане виявлення таких хвороб, як гостра ниркова недостатність (ОПН) або пневмонія.

В кінцевому рахунку, розробка DeepMind повинна допомогти медсестрам надавати пацієнтам правильний догляд і зменшити кількість лікарських помилок.

Раніше повідомлялося, що вчені заявили про зв’язок материнства і прискореного старіння для жінок. За словами фахівців, народження дитини викликає процеси в організмі, які можна порівняти зі старінням на 11 років.